Home / Kuriozitet / Skandaloze: Babai u mëson vajzave si pihet vodka (Video)

Skandaloze: Babai u mëson vajzave si pihet vodka (Video)

5

Një baba ka zgjuar zemërim tek shumë njerëz pasi u filmua teksa i mëson vajzat e tyre se si të pihet vodka.

Pamjet tregojnë momentin kur ai së pari merr një gotë vodka për vete dhe më pas u mbush gotat vajzave të tij, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Vajzat që besohet të jenë rreth moshës 4-5 vjeçare, shihet se si pinë vodka, para se të kërkojnë për më shumë.

Babai i quan vajzat e tij ‘të dehura’, dhe cakërron gotat së bashku me to.

Një grua dëgjohet në sfond teksa qesh në momentin që filmon incidentin.

Klipi është regjistruar në Kazakistan, ndërsa policia është duke u munduar që ta arrestojë babain e vajzave./lajmi.net.

About radioalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*