Home / ShowBiz / Shikoni se çfarë i kanë bërë operacionet plastike (FOTO)

Shikoni se çfarë i kanë bërë operacionet plastike (FOTO)

3

Në fundjavën që lamë pas, dizajnerja e famshme nga Milano, Donatella Versace, ka pasur sfilatën e modeleve të saja në javën e modës në Paris.

Interesimi për këtë eveniment ishte jashtëzakonisht i madh, sidomos nga njerëzit e pasur, kur kihet parasysh se një fustan kushton mbi 10 mijë euro.

Image

Koleksioni i saj quhej “Athletic Couture” dhe përmbante fustane me linja ergonomike që vinin në pah linjat trupore të modeleve.

Një fustan të tillë e kishte veshur edhe këngëtarja shqiptare, Rita Ora, që ishte pjesëmarrëse në këtë eveniment.Image

Ajo madje ka pozuar së bashku me dizajneren e famshme, derisa kjo e fundit dukej tmerrësisht keq si pasojë e ndërhyrjeve kirurgjike që ka pasur në të kaluarën. /Telegrafi/

Image

About radioalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*