Home / ShowBiz / Kjo është bukuroshja seksi të cilës ia ka frikën motra e Kim (FOTO)

Kjo është bukuroshja seksi të cilës ia ka frikën motra e Kim (FOTO)

2

Në qoftë se Kylie Jenner ende nuk ka gjetur ndonjë arsye për të xhelozuar, ja disa fotografi që mund të ndryshojë mendje.

Modelja Val Mercado raportohet se është takuar me të dashurin e 18-vjeçares, reperin Tyga dhe ka dëshmuar se ka një trup perfekt.

23-vjeçarja ka pushtuar revistat rozë me fotot e saj në Miami ku ka qenë për të realizuar setin më të ri fotografik. Fotografitë u publikuan pas takimit të saj me Tyga në Bervely Hills, transmeton TCH.

Modelja ka pozuar me bikini të ngjyrave të ndryshme, por në të gjitha duket shumë seksi.

Megjithatë, Tyga thuhet se dëshiron të ndihmojë modelen të realizojë aspiratat e saj në muzikë, por me fotot e fundit rrezikon të interesohet edhe për ndonjë gjë tjetër./Orainfo

Image

Image

Image

Image

Image

About radioalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*