Home / ShowBiz / Shqiptarja më e nxehtë e pasarelave (Foto)

Shqiptarja më e nxehtë e pasarelave (Foto)

1

Modelja Edlira Rukaj është me origjinë shqiptare, por prej vitesh jeton mes Greqisë dhe Francës. Rukaj është njohur si një prej modeleve e cila ka preferuar të thyejë tabu duke pozuar topless apo foto të tjera provokuese.

About radioalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*