Home / Sport / Ky është hoteli super-luksoz i Kombëtares në Francë (FOTO)

Ky është hoteli super-luksoz i Kombëtares në Francë (FOTO)

auto-hoteli1453726380

Federata Shqiptare e Futbollit më në fund e ka zgjedhur hotelin ku do të vendoset Kombëtarja Shqiptare gjatë Kampionatit Evropian, që do të mbahet në Francë, shkruan Zëri.

Image

Në fakt, bëhet fjalë për një hotel me pesë yje, që gjendet në qytetin bregdetar L’Agapa në Perros-Guirec, ku kishte qëndruar edhe vetë organizatori i këtij evenimenti, Franca, disa vite më parë.

Image

Siç shihet në fotografi, kemi të bëjmë në një hotel super luksoz, ndërsa lojtarët kuqezi do ta kenë mundësinë të relaksohet në pishina dhe të pushojnë në dhoma luksoze, ndërkohë që kanë mundësi edhe të merren me aktivitete tjera. /Zëri/

Image

Image

About radioalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*