Home / Sport / Befason James: Ja cfarë thotë për Zidanen

Befason James: Ja cfarë thotë për Zidanen

james-rodriguez-1024x678 (1)

James Rodriguez ka insistuar se ai nuk ka probleme me trajnerit Zinedine Zidane

Mediat spanjolle, vazhdimisht raportojnë se James ka prishur marrëdhëniet me trajnerin Zinedine Zidane. Të gjitha këto i ka hedhur poshtë vetë mesfushori duke i quajtur spekulime.

“Nuk e dija që duhej të vazhdoja të nxehesha. Kur Zidane ma kërkoi, unë dola të bëj nxemjen. Kjo është e gjitha”, deklaroi James pas ndeshjes me Betis.

“Shkarkimi i Benitez? Këta gjëra ndodhin në futboll. Disa vijnë e disa shkojnë. I kupton disa më shumë, e disa të tjerë më pak. Ndryshimi i trajnerit ishte një gjë e mirë dhe tani gjithçka po shkon mirë me Zidane. Ne të gjithë e dëgjojmë atë dhe idetë e tij”, shtoi më tej kolumbiani.

About radioalb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*